cena Mieszkania

275 110 PLN

cena za metr kw.

5 002 PLN

cena Miejsca postojowego zewnętrznego

100 000 PLN

Budynek A Budynek 1
Powierzchnia 55,00 m2
Piętro 0 (Parter)
Całkowita cena brutto
375 110 PLN
Dodatkowo
Zewnętrzne miejsce parkingowe
100 000 PLN